Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Selinus Sahili'nde hizmete açılan Halk Büfe'yi ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz'ın talebi doğrultusunda yapımına başlanan ve kısa sürede tamamlanıp halkın hizmetine sunuldu. Halk Büfe'de satışı yapılacak ürünlerin fiyatı ise belediye meclisinde alınan karar doğrultusunda Belediye Başkanı Yılmaz tarafından halkın kesesine uygun şekilde belirlendi. Selinus sahilinde belediye tarafından halkın hizmetine sunulan büfeye Başkan Yılmaz, Gazipaşa Belediye Başkan Yardımcıları Durmuş Ali Toker ile Ahmet Kalaycı’yla birlikte ziyarette bulunarak incelemelerde bulundular. Halk Büfe çalışanlarından eksiklere ilgili bilgi alarak, tamamlanması için gerekli talimatları verdi. 2020 sezonunda büfenin daha kapsamlı şekilde çalışacağını aktaran Yılmaz, "Bu sezon halkımızın ayağını alıştıracağız. Ufak tefek eksiklerimiz olacaktır. Ancak vatandaşımızın isteği ve talebi doğrultusunda her türlü ihtiyaçları karşılayacağız. Şimdilik çay ve soğuk içecek bulunan büfemizde önümüzdeki günlerde gözleme, kahvaltı, poğaça, tost gibi yiyecek ürünleri de yer alacak" dedi.

Başkan Yılmaz, "Büfemiz hizmete açıldı. Büfelerimizin önünde yer alan şezlonglarımızda cüzi bir miktarla kullanılacak. Onun dışında insanlarımız büfemizi sosyal bir tesis olarak kullanabilecek. Belediye bünyemizde burada çalışan arkadaşlarımız yer alacak. Ancak self servis olacak. Herkes kendi yiyecek ve içeceğini alacak. Arkadaşlarımız büfenin temizlik ve bakımını üstlenecek. Halkımıza en iyi şekilde kaliteli hizmet sunmaya çalışacağız. Halk Büfe'nin açılışını ise önümüzdeki günlerde ilçemize gelmeyi planlayan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek ile gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. İlçe Halkımıza hayırlı uğurlu olsun. Bütün hemşerilerimizi Halk Büfe'ye bekliyoruz" diye konuştu.

Etkinlik - Kutlama - Duyuru

 

Paylaş